Dzisiaj jest piątek, 7 sierpnia 2020 r.  (220 dzień roku)
   O FIRMIE
   OFERTA

  Skoro zainteresowałeś się historią firmy, jesteśmy pewni, że nie jest Ci obojętne kto i na jakim poziomie wykonuje usługi. Nasza firma świadczy usługi z dziedziny informatyki, reklamy i poligrafii. Nie są to proste dziedziny, ponieważ są błyskawiczne w działaniu oraz jest duża konkurencja na rynku. Najważniejsza jest dla nas solidność oraz jakość w wykonywaniu usług. Naszym dodatkowym atutem jest atrakcyjność oferty oraz refleks w działaniu, a także stosowanie zasady fair-play na wszystkich płaszczyznach działania.

  Firma "Art-Comp" powstała w 2007 roku i przed otwarciem posiadała już 6 letnie doświadczenie właściciela z zakresu informatyki i reklamy. Od początku naszej działalności, staraliśmy się i staramy w sposób profesjonalny pomóc naszym Klientom w kreowaniu wizerunku Firmy, pomagamy i wspieramy ich swoim doświadczeniem i technologią opierając się na technice komputerowej i urządzeniach najnowszej generacji.

  Nasza podstawowa oferta zaprezentowana jest w menu po lewej stronie. Jeżeli mają Państwo jakiekolwiek pytania do nas to prosimy skorzystać z formularza w dziale kontakt. Napisz skontaktujemy się z Tobą.

  Do każdego tematu podchodzimy indywidualnie kierując się zasadą "sukces Klienta - Naszym sukcesem" przez co dostosowujemy się do potrzeb Klienta...


   REKLAMA
   POLIGRAFIA
   INTERNET
   KOMPUTERY
   CENNIK
   PORTFOLIO
   KONTAKT
   WYŚLIJ PYTANIE


Wszelkie prawa zastrzeżone            Projekt i wykonanie: Art-Comp '2007